Projekt wakacyjny "WAKACJE ZE SZTUKĄ"

W dniach 11.07.-16.07.2014r. w naszej szkole odbył się projekt dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Bircza. Zajęcia prowadzili sympatyczni studenci z Programu Projektor, dzięki któremu już kolejny raz taki projekt był możliwy. Prowadzący zorganizowali czas wolny dla 26 dzieci, które z zapałem włączały się w różnorodne gry i zabawy, w tym również sportowe. Część zajęć była prowadzona na obiektach sportowych przy Zespole Szkół w Birczy. Tematem przewodnim projektu były: teatr , sztuka i mowa ciała.

Dzieci wykonywały kukiełki, maski teatralne, wcielały się w role różnych postaci, ćwiczyły dykcję, ruch sceniczny, a także bawiły się wspólnie. Czas projektu szybko dobiegł końca i z żalem pożegnaliśmy Marysię i Jacka, którzy zdobyli serca uczestników tego przedsięwzięcia. Dziękujemy za mile spędzony czas i zapraszamy ponownie do Birczy!!!

Dyrekcja szkoły dziękuje Rodzicom uczestników za zapewnienie pysznych obiadów naszym prowadzącym.