Projekt: "Damy i rycerze XXI wieku- projekt wakacyjny z Projektorem"

W dniach 16.08.-19.08.2011r. odbył się w naszej szkole projekt prowadzony przez 4 urocze studentki. Zajęcia obejmowały zabawę i naukę, a dostosowane były do wieku i oczekiwań uczestników- uczniów naszej szkoły i Szkoły Podstawowej z Birczy. W ramach projektu uczniowie wykonywali prace plastyczne, w tym piękne ramki z masy solnej, uczestniczyli w zabawach i grach ruchowych, wykonali scenografię i kostiumy do pokazu mody, a następnie pozowali do zdjęć. Wykazali się ogromną wyobraźnią i pomysłowością, co potwierdzają zamieszczone niżej zdjęcia. W projekcie wzięło udział 21 osób, co świadczyło o wysokim poziomie zajęć prowadzonych przez Wolontariuszki. Bardzo Im za wszystko dziękujemy i zapraszamy ponownie do Birczy!